Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Таганчанська громада» (код ЄДРПОУ: 35821102) був реорганізований і увійшов до складу Степанецької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (066) 203-49-70, (097) 193-50-94, (0432) 55-43-69
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Таганчанська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Степанецької громади

Черкаська ОДА співпрацюватиме з медичним сервісом «Doc.ua» задля протидії COVID-19

Дата: 06.04.2020 12:42
Кількість переглядів: 82

Підприємці та влада об’єднують зусилля у боротьбі з коронавірусною інфекцією. Днями Черкаська облдержадміністрація підписала меморандум про співпрацю з онлайн-сервісом пошуку й запису до лікаря «Doc.ua».

У рамках документу «Doc.ua» безкоштовно доставлятиме ліки через Укрпошту, забезпечить онлайн-запис до лікарів та консультуватиме щодо виявлення та симптоматики COVID-19. Крім того, організовуватиме підвезення пацієнтів до лікарів або виїздів медиків до пацієнтів та ін.

Така співпраця, відзначає заступник очільника області Роман Карманнік, буде в нагоді саме літнім людям та маломобільним верствам населення. Оскільки вони є найбільш уразливими категоріями населення та потребують усебічної підтримки.

Відзначимо, онлайн-сервіс «Doc.ua» працює з 2014 року. Відтоді на платформі доступні для запису понад 2000 лікарів по всій Україні, доступні онлайн-консультації з медиками.


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування